Genel / Playstation 4 Haberleri

PS4 Fiyatları

PS4-fiyatları

PS4 Fiyatları

Playstation 4 Tanıtımının yapıldığı 20 şubat gecesi, Sony ceo’su az daha olsa gaika sisteminden ve ücretlendirmeden bahsetmişti.Bu açıklamlardan sonra firmalardan playstation 4 fiyatları ve playstation 4 oyunları hakkında fiyat bildirimleri gelmeye başladı.

Ayrıca bugün verilen bir haber ile Sony Ceo’su yapılan röportajında oyunlarin 0.99 dolar ile 60 dolar arasinda olacağını belirtmiş.

Ceo’nun yapmış olduğu açıklamayı bu siteden görebilirsiniz.http://coinarcade.org/2013/02/22/ps4-games-to-cost-from-0-99-60/

Ayrıca Sony , Apple firmasının yapmış olduğu gibi iOS platformundaki ucuz oyunlara benzer bir sistem geliştireceklerini açıklamışlar.

Bu aşama da sony’nin x86 sisteme tekrar dönmesi ile beraber, oyun yazılımın artması ve kolaylaşması ve bu sayede oyun çeşitliliğinin playstation 3 ‘e nazaran çok daha fazla olacağını görebiliriz.

Shopto.net gibi yurt dışı oyun satan firmalar playstation 4 oyunlarının fiyatlarını açıklamaya başladılar.Aşağıda vereceğim link ile playstation 4 fiyatlarına ve ps4 oyunlarına bakabilirsiniz.

http://www.shopto.net/ps4

ps4 fiyatlarına baktığımızda ortalama 400 paundluk bir fiyat belirlenmiş, buda toplamda bizim paramızla 1.100TL’ye denk geliyor.Tabi şöyle bir düşünceye hakim olabilirsiniz, ps4‘ü ülkemizde 1500-2000 TL arası bir fiyatla satabilirler diye ama genel olarak psvita’da olduğu gibi sony global pazarda tek bir fiyat belirleyerek sony shop’lardan almamızı kolaylaştıracaktır.Karaborsaya ve dışardan getirilen satıcıların eline düşerse 2000TL’den aşağı olacağını düşünmüyorum.

Benzer Konular Aşağıdadır.Sorularınız İçin aşağıdaki yorum kısmını kullanınız.